Forx5 Zayıflama Çayı Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

20
11372

Forx5  zayıflama çayı söylendiği gibi gerçekten işe yarıyor mu? Beraber inceleyelim;

Forx5 zayıflama çayının içeriğine baktığımız zaman 11 adet bitki özünden oluştuğunu görüyoruz. Bu bitkilerin yağ yakma, tok tutma, metabolizmayı hızlandırma ve bağırsakları temizleme gibi özellikleri var. Hamile kadınlar ve emziren annelerin dışında yüksek tansiyon hastalarını da elersek, zayıflatmaya yardımcı bitkiler olduğunu söyleyebiliriz.

İçerisinde bulunan bitkiler tok tutuyor, metabolizmayı hızlandırıyor ve yağ yakıyor. İçeriği bilinmeyen zayıflama çayları ile kıyaslanmamalıdır. Kimyasal içermediği gibi, doğal bitkilerden oluşmasından dolayı sağlıklı bir şekilde kilo vermenize olanak sağlıyor.

Forx5 zayıflama çayının içerisinde bulunan bitkiler nelerdir?

Forx5 çayının içerisinde bulunan bitkilerin isimlerine ve nelere faydalı olduklarına beraber bakalım;

 • Hibiskus / Sindirim sistemini çalıştırıp, şişliği alır. Mideyi rahatlatma etkisi vardır.
 • Biberiye / İştahı kökten keser, tok tutar. Biberiye bitkisini bilmeyen var mı? 🙂
 • Funda / Yağ yakımını hızlandırıp, kilo verdirmeye yardımcı olmaktadır.
 • Sinameki / Bağırsakları temizlemektedir. Aynı zamanda şişliği de alır.
 • Sandaloz sakızı / Yağ yakıp kilo verdirmeye yardımcı olmaktadır. Özellikle elma sirkesi ile tüketilirse kilo verme sürecini hızlandırmaktadır.
 • Kitre / Kilo verirken azalan enerjiyi korumaktadır.
 • Keten tohumu / Metabolizmayı hızlandırmaktadır.
 • Ginseng / Metabolizmayı hızlandırmaktadır.
 • Safran / Sindirim sisteminin doğru çalışmasını sağlamaktadır.
 • Lohusa şerbeti / İyi bir bağışıklık sistemi güçlendiricidir.
 • Mate / Metabolizmayı hızlandırmaktadır.

Forx5 zayıflama çayının içerisinde bulunan bitkilerin isimleri ve açıklamaları böyle, hala şüpheniz var mı?

Forx5 zayıflama çayı kullanıp zayıflayan Sibel hanımın hikâyesini sizlere aktarıyorum;

Forx5 Kullanıcı Hikayesi (Gerçek)

“Öncelikle merhaba, ismim Sibel, forx5 (iron tea) zayıflama çayı ile tanışmamın üzerinden 4 ay geçti. Bir arkadaşımın ısrarı sonrası denemeye karar verdim. Sonuçta bitkisel bir çay olduğu için, fiyatının da uygun olması sebebiyle denemekten ne kaybederim, her şeyi denedim, zayıflayamadım, forx5 çayını da denemiş olurum dedim. İlk günlerde tadını pek beğenmiyordum, kuşburnu Aromalı olduğu için olsa gerek. İlerleyen zamanlarda alıştım, çaydan ziyade, bana olan etkisi önemliydi. Üç haftanın sonunda kilo kaybetmeye başladım, iştahımın kesilmesi ve çabuk doymamdan da anlaşılabiliyordu. Forx5 zayıflama çayına başlamadan önce 86 kiloydum, 2.5 ay kullandım, bazen yoğurt ile beraber tüketiyordum, 2.5 ay sonra 21 kilo kaybettim. Bugüne kadar birçok diyet önerisi uyguladım, denediğim bu yöntemlerle kilo versem de iki katını geri alıyordum. Forx5 zayıflama çayı ile iştahım da kesildiği için tekrar kilo almadım. Şu an ideal kiloma yakın seviyedeyim, her gün düzenli olarak yürüyüşte yapıyorum, 2.5 ay kullanıp kullanmayı bıraktım, iştahımda artış olmadı. Sürekli kullanarak forx5 zayıflama çayına da bağlı kalmak istemedim. Forx5 zayıflama çayını destek olarak düşünün, sağlıklı bireyler olmak istiyorsak, sağlıklı beslenmek ve her gün düzenli yürüyüş yapmak gerekiyor. Forx5 çayı ile fazla kilolarımın eridiğini görünce, ben de istekli olup kendime çeki düzen verdim, önceleri yürüyüş yapmak hiç istemezdim, şu an sabahı iple çekiyorum, sabah olsa da yürüyüşe çıksam…

Sibel hanımı tebrik etmek gerekiyor, büyük bir başarı. Düşünsenize, her gün 20 kilo fazlalığı sırtınızda taşıyorsunuz, korkunç!

Forx5 Zayıflama Çayının Yan Etkileri Var Mı?

Bilinen bir yan etkisi yoktur.

Forx5 Kullanıcı Yorumları

Forx5 zayıflama çayını deneyip kilo verenlerin yorumlarını aktarıyorum;

“İron tea ile 5 ayda 15 kilo verdim, sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyen herkese öneriyorum”
“Forx5 yani iron tea gerçekten bir mucize, bu kadar etkili olduğunu düşünmüyordum”
“Forx5 zayıflama çayı ile 3 ay gibi kısa bir sürede 18 kilo verdim, inanmayanlar facebooktan bana ulaşabilirler”

Sonuç olarak forx5 zayıflama çayı diğer zayıflama çaylarından farklı, gerçek anlamda zayıflamaya yardımcı olan içeriğe sahip. Sizlerde deneyip görüşlerinizi iletmek isterseniz aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

20 YORUMLAR

 1. Ya cidden insanlara şaşırıp kalıyorum, vücudunuzun kilo verirken ihtiyaç duyduğu protein den tutunda magnezyuma kadar birçok vitamin ve minareli bu cay ile karşılayamazsınız vücudun temel ihtiyaçlarını karşılamazsanız bir süre sonra kilo vermeniz durur ve kas kutlenizi kaybettiğiniz içi de başka rahatsızlıklar yaşarsınız. Bir beslenme danışmanı olarak cidden endişeyle okudum. Iyi gunler

 2. Bu yorumlar güzel fakat yemekten önce mi sonra mı kullanacağız? Çok tüketirsek zararı var mı? Ayrıca günde kaç defa tüketilebiliyor bunları bilmek istiyorum.

 3. Ben de 2 gündür kullanıyorum. Gerçekten mucize bir çay. İştahı inanılmaz derecede kesiyor ve en önemlisi de halsizlik hiç olmuyor. Keşke daha önce kullansaydım. Teşekkürler.

 4. İçerisindeki bitkiler gerçekten çok etkili. Özellikle metabolizma hızlandıran bitkiler, stabilize olmuş metabolizmayı ateşleyecektir…

YORUM YAP

Yorum yazın
İsminizi yazın